Par vienu mazāk

Šis stašts sākas tāpat kā citi. Pie kaut kādas vientulības sajūtas sākas aizraušanas. Sākas kopā būšana un tikšanās, bet kaut kur pa ceļu tālāk tomēr tas viss nomierinās, un es atkal redzu.

Par vienu mazāk. Par vienu aplinku mazāk.

Un tik un tā pēc visa šī teksta, es nezinu, ko darīt. Es nezinu, kā saprast pareizi, vai ir vērts.

Es tagad zinu, ko darīt. Es mēdzu palikt akls. Man ir jāizstāsta, ka šis ir tikai sākums. Ka es labprāt tiekos, pavadu laiku kopā un mazliet vēlāk redzēs kā būs.

Man ir jānosit iemīlēšanās un iekāre ātri. Lai varu redzēt, kāds ir otrs cilvēks. Lai varu redzēt, kas notiek. Lai varu saprast, kas notiks, kā reaģēs. Jāizmēģina, kas man ļoti patīk kopā un jāsaredz.

    Tiecies ar cilvēku, kuru tu nevēlies mainīt.

Kad es domāju, ko man vajag, es rakstīju, ka man ir svarīga gan domāšana, gan bauda. Bet arī ir būšana pašam. Man vajag laiku sev, ko es aizmirstu, jo mēdzu aizrauties ar otru cilvēku.

Man ir vairāk jāpiefiksē šī mana lielā vēlme izdabāt un būt kopā, kaut patiesībā es gribu darīt ko citu. Es vienkārši neredzu iemīlēšanās fāzē, ka, nē, dod man laiku pašam, man vajag atpūsties un izdarīt lietas.

Un tā es neredzu puišus, kuri tieši tā dara, kamēr es esmu iemīlējies.

Ja tā paskatās uz pagādni, vislabāk ir tieši bijis tas balanss starp kopā un atsevišķi.

Tas ir laika jautājums. Un tā tas ir jāpasniedz. Es esmu pieļāvis kļūdas ar puišiem, kurus es neesmu iepazinis, vai vienkārši neesmu devis viņiem laiku.

Lēnām un mierīgi vajag arī dzīvot nevis tikai teikt.

VējaSkrējējs

Birkas:

atpakaļ

uztaisīts izmantojot cayman-theme no Jason Long. LICENCE